Neden Katılmalısınız - Bursa Tarım Fuarı 2024

BEREKETİN KALBİ BURTARIM'DA ATIYOR!

Firmanızın tarım ve hayvancılık teknolojileri sektöründeki varlığını güçlendirmek, var olan potansiyel müşteriler ile daha aktif iletişim kurmak ya da yeni iş birlikleri bulmak için cazip fırsatlar yakalamak istiyorsanız BURTARIM 2024’te hemen şimdi yerinizi ayırıp sektördeki konumunuzu güçlendirin.

 

Büyük Buluşmada Yeni Fırsatlar Yakalayın

BURTARIM 2024, 8-12 Ekim 2024 tarihleri arasında Tüyap Bursa Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi’nde organize edilecek. Bu yılki etkinliği ağırlıklı olarak Türki Cumhuriyetler, Orta Asya, Balkanlar, Rusya ve Kuzey Afrika bölgelerinden; çiftçilik, hayvancılık, tarım ve hayvancılık makine ticareti profesyonellerinin yanı sıra tohum, fide ve bahçecilik alanında faaliyet gösteren uzmanların ziyaret etmesi bekleniyor.


Neden BURTARIM?

BURTARIM'da ürün ve hizmetlerinizi siz de sergileyebilirsiniz. BURTARIM firmanızın ürünlerini ve hizmetlerini nitelikli sektör profesyonellerine tanıtmanız, potansiyel müşterilerle etkileşime geçmeniz, yeni coğrafyalara erişmeniz ve uzun vadeli iş bağlantıları kurmanız için önemli fırsatlar sunar.

Geniş Ürün Grubu Kapsamı

BURTARIM'da tarım ve hayvancılık teknolojileri; çiftçilik, hayvancılık, sulama, tohum, fide ve fidan alanlarıyla ilgilenen ziyaretçileri ağırlayacak. Fuar, ürün grubu göz önünde bulundurulduğunda bölgenin en kapsamlı fuarı olma özelliğini taşıyor.

Türkiye’nin Tarım ve Hayvancılık Potansiyeli: Marmara Bölgesi

Büyük bir tarımsal potansiyele sahip olan Bursa tarımsal ticari faaliyetlerde olduğu kadar, hayvancılıkta da büyük bir öneme sahiptir. Şehrin hayvancılık sektörüne olanak sağlayan bir altyapıya sahip olmasından dolayı et ve süt ürünleri ticareti bölgenin önemli ticari faaliyetlerindendir.
Bursa gelişmiş ulaşım ağları sebebiyle Balkan ülkelerinden yabancı sektör profesyonellerinin kolay ulaşım sağlayacağı bir ticaret merkezi olarak ön plana çıkıyor. Aynı zamanda BURTARIM 2023 Fuarı’nı Balıkesir, Çanakkale, İzmir, Manisa, Aydın, Kütahya, Bilecik illerinin yanı sıra Trakya ve Güney Marmara bölgelerinden yoğun ziyaretçi ilgisi bekleniyor.

Geçen Yıl BURTARIM

BURTARIM, 2023 yılında 52.000 m2 alanda organize edildi. 7 farklı ülkeden 195 firmanın katılımcı olduğu fuarda ve 159’dan fazla sergilenen marka, 54 ülkeden ve Türkiye’nin 81 ilinden gelen 180 bini aşkın ziyaretçi ile buluştu.