Neden Katılmalısınız - Bursa Tarım Fuarı 2023

BÜYÜK BULUŞMADA SİZ DE YERİNİZİ AYIRIN

Firmanızın tarım ve hayvancılık teknolojileri sektöründeki varlığını güçlendirmek, var olan ya da potansiyel müşteriler ile daha aktif iletişime kurmak ya da yeni iş birlikleri bulmak için cazip fırsatlar yakalamak istiyorsanız, BURTARIM 2023’te hemen şimdi yerinizi ayırıp sektördeki konumunuzu güçlendirin.
 

20. Yıl Büyük Buluşmasında Yeni Fırsatlar Yakalayın

BURTARIM 2023, 3-7 Ekim 2023 tarihleri arasında Tüyap Bursa Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi’nde organize edilecek. Bu yılki etkinliği ağırlıklı olarak Türki Cumhuriyetler, Orta Asya, Balkanlar, Rusya ve Kuzey Afrika bölgelerinden; çiftçilik, hayvancılık, tarım ve hayvancılık makine ticareti profesyonellerinin yanı sıra tohum, fide ve bahçecilik alanında faaliyet gösteren uzmanların ziyaret etmesi bekleniyor.

Neden BURTARIM 2023?

BURTARIM 2023’te ürün ve hizmetlerinizi siz de sergileyebilirsiniz. BURTARIM firmanızın ürünlerini ve hizmetlerini nitelikli sektör profesyonellerine tanıtmanız, potansiyel müşterilerle etkileşime geçmeniz, yeni coğrafyalara erişmeniz ve uzun vadeli iş bağlantıları kurmanız için önemli fırsatlar sunar.

Geniş Ürün Grubu Kapsamı

BURTARIM 2023 tarım ve hayvancılık teknolojileri; çiftçilik, hayvancılık, sulama, tohum, fide ve fidan alanlarıyla ilgilenen ziyaretçileri ağırlayacak. Fuar, ürün grubu göz önünde bulundurulduğunda bölgenin en kapsamlı fuarı olma özelliğini taşıyor.

Türkiye’nin Tarım ve Hayvancılık Potansiyeli: Marmara Bölgesi

Büyük bir tarımsal potansiyele sahip olan Bursa tarımsal ticari faaliyetlerde olduğu kadar, hayvancılıkta da büyük bir öneme sahiptir. Şehrin hayvancılık sektörüne olanak sağlayan bir altyapıya sahip olmasından dolayı et ve süt ürünleri ticareti bölgenin önemli ticari faaliyetlerindendir.
Bursa gelişmiş ulaşım ağları sebebiyle Balkan ülkelerinden yabancı sektör profesyonellerinin kolay ulaşım sağlayacağı bir ticaret merkezi olarak ön plana çıkıyor. Aynı zamanda BURTARIM 2023 Fuarı’nı Balıkesir, Çanakkale, İzmir, Manisa, Aydın, Kütahya, Bilecik illerinin yanı sıra Trakya ve Güney Marmara bölgelerinden yoğun ziyaretçi ilgisi bekleniyor.

20 Yıllık Deneyim

BURTARIM Fuarı 20 yıllık deneyimi ve uzman kadrosu ile tarım ve hayvancılık sektör profesyonellerini buluşturacak. Tarım ve hayvancılık sektöründe güvenilir bir marka bilinirliğine sahip olan BURTARIM Fuarı 2022 yılında %93 ziyaretçi memnuniyet oranı ile sonlandı. 2022 yılında yapılan ziyaretçi anket sonuçlarına göre, fuarı ziyaret eden sektör profesyonellerinin %96’sı 2023 yılında da fuarı ziyaret etmeyi planlıyor ve %80’i ise fuarı iş çevresine tavsiye ediyor.

20. Yıla Özel: Ceviz ve Badem Bölümü

BURTARIM 2023’te yirminci yıla özel olarak Ceviz ve Badem özel bölümü organize ediliyor. Ceviz ve badem üretimiyle ilgilenen nitelikli ziyaretçiler tedarikçilerle buluşacak.
 

Geçen Yıl BURTARIM

BURTARIM, 2022 yılında 52.000 m2 alanda organize edildi. 9 farklı ülkeden 182 firmanın katılımcı olduğu fuarda ve 650’den fazla sergilenen marka, 58 ülkeden ve Türkiye’nin 67 ilinden gelen 170 bini aşkın ziyaretçi ile buluştu.